چگونه بفهمیم که پسری واقعا عاشق ماست؟

by | آبان 24, 1400 | رابطه زن و مرد | 0 comments

عشق مجموعه‌ای از احساسات و رفتارهاییه که با صمیمیت، اشتیاق و تعهد میشه. عشق شامل  مراقبت، نزدیکی، محافظت، جذابیت، محبت و اعتماد میشه.و عشق باعث سرزندگی و به دست آوردن انرژی مضاعف میشه. اما تو عشق واقعاً باید با احتیاط عمل کرد. اگه نتونیم درست تشخیص بدیم که چه کسی واقعاً عاشق ماست، شرایط رو برای خودمون سخت می‌کنیم. باید این موضوع رو درک کنیم که می‌تونیم بوی اعتماد رو از فرد مقابلمون بشنویم یا نه، اما چطوری؟

 چطوری بفهمیم پسری واقعا عاشقمونه؟

عاشق شدی اما نمیدونی چطور بفهمی اون هم حس متقابلی بهت داره؟ با كسی آشنا شدی یا نامزد کردی تا در نهایت ازدواج كنید، اما شك و تردید به سراغت اومده و از خودت میپرسی واقعا عاشقم شده؟ عشق واقعاً چیزی نیست که بشه اون رو سنجید. اما وقتی مردی تو رو دوست داره، تو تموم احساساتش، شاد و مثبته. این “عوارض جانبیه” عشقه. تا آخر این مقاله با تیم زیما همراه باش تا متوجه نشونه‌های عاشقی پسرها و مردها بشی.

بی اختیار از طریق زبان بدنش نشون میده!

وقتی مردی عاشقته، تمام بدنش به سمت تو هدایت میشه. بدن انسان‌ها ناخودآگاه به سمت «نیت» یا موضوعی که مورد علاقشونه هدایت میشه. اگر اون تو رو دوست داره یا حداقل به تو علاقه داره، جهت پاها و بدنش به سمت تو خواهد بود. اگر پسری به تو علاقه داشته باشه، نمیتونه تمایلش رو برای لمس تو حفظ کنه. لمس فیزیکی بازتابی از نزدیکی یا تمایل به نزدیکیه.

رفتار تو رو آینه خودش میکنه. این راهی برای همگام سازی با تو و ارتباط با توست. یک مرد عاشق، آینه تو خواهد بود.

در کنارت از نظر بدنی حالت “خودنمایی” داره. این بخاطر تمایل به تحت تاثیر قرار دادن تو نیست. این بخشی از غریزه اونه که نه تنها تو رو تحت تاثیر قرار میده، بلکه برای “نشون دادن” بدن آماده و مردونش و توانایی اون برای محافظت از توست. این بخشی از غرایز بدوی انسان‌هاست که هنوز راه‌هایی برای نمایش در دوران معاصر پیدا می‌کنه!

تلاش و توجه می کنه که عشق رو نشون بده!

زمانش رو با تو به اشتراک میگذارد. می خواد تو رو ببینه، و به تو گوش بده. برای دیدن و صحبت کردن با تو هر کاری میکنه. وقتی مردی عاشق میشه هر کاری می‌کنه تا با تو وقت بگذرونه، حتی اگر فقط برای چند لحظه باشه. در ابتدای رابطه، خیلی کنجکاوه و می‌خواد بیشتر راجع به تو بدونه. پس برای قرار با تو برنامه‌ریزی می‌کنه. حتی بعد از اینکه کنجکاوی‌هاش به پایان رسید، مشتاق دیدنته. این یکی از نشونه‌های قوی عشق است.

 به جزئیات توجه می کنه

 چیزهای کوچیک رو به خاطر میاره. حتی کوچکترین تغییرات در ظاهرت رو وقتی موهات رو کمی کوتاه میکنی، یا حتی عطرت رو تغییر میدی. بر اساس حالات چهرت متوجه وضعیت روحیت میشه. وقتی از چیزی ناراحت میشی، متوجه میشه که خیلی خوشحال نیستی. نظرت رو میپرسه چون برای اون‌ها ارزش قائله. حتی در موضوعات خاص، چون می‌خواد علاقه تو رو در نظر بگیره و بعد تصمیم بگیره که اون کار خاص رو انجام بده یا نه. اینطوری نشون میده که برای افکار تو، هوشت و نظراتت ارزش قائله.

آسیب‌پذیر میشه!

در بیشتر فرهنگ‌ها (به غلط) به مردها آموزش داده میشه «سرسخت» باشن، آسیب‌پذیر نباشن، چون آسیب‌پذیری به عنوان نشانه‌ای از ضعف تلقی میشه. نکته اینه که مردها جنبه آسیب پذیرشون رو نشون نمیدن مگر اینکه عاشق تو باشن یا تو فردی بسیار نزدیک به قلب اون‌ها باشی.

 مرزها و گاردهاش پایینه.

در مورد موضوعاتی صحبت می‌کنه که در مورد اون‌ها حساسه. مثل از دست دادن‌ها، یا ناامنی‌هاش. وقتی راجع به این موضوعات صحبت می‌کنه یعنی به احتمال زیاد تو رو دوست داره، و به تو اعتماد داره. در کنارت راحته و خودشه، تا چیزهایی که می‌خواد بگه، و انجام بده. در اطراف تو احساس آزادی می‌کنه و مجبور نیست تظاهر کنه چون برای هر چیزی که هست کنار تو احساس ارزشمندی می‌کنه و می‌دونه زیر سوال نخواهد رفت.

عاشق، فداکار و محافظ میشه!

این بخشی از غریزه‌ی مرد که کمک کننده، تامین کننده و محافظ باشه. اونا می‌خوان عزیزانشون رو تأمین کنن، کمک کنن و از اون‌ها محافظت کنن و در پایان تأیید بگیرن. این در ژنشونه.

وقتی پسری عاشقته به تو هدایای منحصر به فرد میده. یک هدیه خوش_فکر نشونه اینه که اون عمیقاً به تو اهمیت میده. فقط برای مناسبت‌های خاص به تو هدیه نمیده، به تو هدیه میده چون، چیزی رو دیده و اون رو به یاد تو انداخته.

مسائل را بدون اینکه حتی ازش بخوای حل می‌کنه. مثل دستی، محافظ تو رو تامین می‌کنه. این یکی از غرایز اساسی مردانست. وقتی میشنوه کاری که در مورد تو خوب پیش نمیره و شکایت می‌کنی، تلاش می‌کنه تا برطرفش کنه. هر کاری که لازمه انجام میده تا تو رو شاد کنه، تا لبخند تو رو ببینه. تو می‌تونی در کوچک‌ترین جزئیات متوجه این از خودگذشتگی بشی.

آروم آروم تو همه‌ی جنبه های زندگیش شریک میشی!

از خودگذشتگی بخشی از عشق است و شریک شدن بخشی از ایثار! زمانی که به هم عشق می‌ورزیم، با هم شریک میشیم. مردی که عاشق میشه پیشنهاد میده با دوستان و خانوادش ملاقات داشته باشی. می‌خواد به همه دنیا درباره شخص شگفت‌انگیز و زیبای زندگیش بگه. در یک کلام، میخواد مهم‌ترین بخش‌های زندگیشو با تو به اشتراک بگذاره و تو رو به همه معرفی کنه. به زن‌های دیگه علاقه‌ای نشون نمیده. تو با کسی مقایسه نخواهی شد، چون از نظرش همه چیزهای خوب رو داری.

باهات علایق مشترک پیدا می‌کنه. ازت دعوت می‌کنه تو کارهایی که دوست داره شرکت کنی. با هم فوتبال ببینید یا باهاش پیاده‌روی کنی، غذا بپزید یا هر کاری که خودش از انجام دادن اون لذت میبره. در مورد سرگرمی‌های تو کنجکاوه، در مورد هر کاری که دوست داری و از انجام اون واقعاً لذت میبری! میخواد تو کارهایی که دوست داری شرکت کنه، یاد بگیره چطور انجامش میدی.

ابراز علاقه می کنه و واقعا حس میکنی عاشق تو شده!

وقتی در کنارش هستی چه احساسی داری؟ قدردانی، عشق، تحسین؟ اگر این حس رو داری درسته اون عاشقته! در کنارش احساس دوست داشتنی بودن و قدردانی میکنی؛ احساس میکنی برات ارزش قائله و در این مورد تردیدی نداری.

حس میکنی از این که در کنارته احساس خوش شانسی می‌کنه، این رو می‌تونی از چهره و حالات بدنش بفهمی. نحوه نگاه کردنش ،خیره شدنش به تو، اون ارتباط عمیق رو بینتون احساس خواهی کرد. متوجه میشی که چهرش از خوشحالی و تحسین تو درخشان میشه. اینو  فقط تو میفهمی!

محبتش رو در ملاء عام نشون میده. دستت رو می‌گیره، تو رو می‌بوسه یا  در آغوشت می‌گیره، او به بودن در کنار تو افتخار می‌کنه. براش مهم نیست که یکی دیگه ببینه و بدونه تنها نیست.

کلام آخر

این روزها، اعتماد خانم‌ها به آقایون دشوارتر شده. بی دلیل هم نیست، چون مردان بیشتر از زنان در حال خیانت و بازی با قلب دیگران هستن. اما هنوز میشه عشق واقعی رو از یک مرد دریافت کرد. هنوز هم می‌تونید پارتنر یا شوهری پیدا کنید که به شما عشق واقعی و وفاداری هدیه بده. هنوز خیلی از مردان هستن که میشه بهشون اعتماد کرد. فقط باید در انتخاب فردی که دوستش داری دقت کنی. مشاوران زیما در این مسیر همراه تو هستن. برای رزرو نوبت مشاوره به بخش تماس با مراجعه کنید.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.